Dvoukřídlá garážová vrata, ceník sekčních, posuvných garážových vrat, výprodej

Garážová vrata s vlastním pohonem

Garážová vrataOblíbeným funkčním doplňkem u rodinných domů a konkrétně garáží na auto se stávají tzv. automatická garážová vrata. Mezi těmito druhy najdeme sekční, posuvná, rolovací, výklopná či dvoukřídlá garážová vrata, nejčastěji s automatickým pohonem pro jejich ovládání. Při výběru nových garážových vrat by kromě ceny měly rozhodovat i další parametry a vlastnosti nového produktu. Kromě designu, který by měl do okolních prostor rodinného domu zapadnout, je samozřejmě důležitá jejich funkcionalita a vaše požadavky na jejich správnou funkci. Pokud máte v garáži málo místa, budou pro vás vhodná spíše rolovací garážová vrata, která uspoří místo, jelikož se rolují ke stropu garáže.

Naproti tomu například posuvná garážová vrata svou výklopnou část zasouvají do stěn garáže (jsou zapuštěna do bočních stěn). Ceny garážových vrat se velmi liší, především pak v systému, který zajišťuje jejich posuv či rolování na střechu garáže. Rolovací garážová vrata bývají dodávána s hliníkovou lamelou (vyplněnou polyuretanovou pěnou) typu 55 pro menší vrata a lamelou typu 77 pro větší rozměry.

Ceny garážových vrat, ceníky

Posuvná garážová vrataNejlevnější garážová vrata jsou pochopitelně ty bez pohonu, i když to nemusí být pravidlem. Ceny některých kvalitních dřevěných vrat mohou předčít náklady na koupi těch automatických posuvných. Každopádně platí, že automatická a posuvná (sklopná či rolovací) garážová vrata jasně vedou v oblibě a kromě pohodlí, které jistě poskytují se pro ně majitelé rodinných domků rozhodují také kvůli vyššímu bezpačí a dobré izolaci.

Ceníky jednotlivých modelů garážových vrat najdete na oficiálních stránkách výrobců, dealerů a maloobchodních či velkoobchodních prodejců. Ceny se bohužel velmi liší dokonce i u stejných typů vrat a proto je vždy nejlepším řešením oslovit se svou poptávkou více dodavatelů, požádat je o cenovou nabídku (katalog produktů včetně cen) a následně si vybrat. Nejlevnější garážová vrata můžete koupit ve výprodejích a různých sezóních akcích a slevách.

horizontální žaluzie

Klasickou protisluneční ochranou jsou právě horizontální žaluzie. Mohou být vyrobeny z různých materiálů (dřevo, plast, látka).
 • Horizontální žaluzie
 • vertikální žaluzie

  Méně časté jsou vertikální žaluzie, které s hodí spíše do kanceláří a jiných než domovních prostor (bývají na dálkové ovládání).
 • Vertikální žaluzie
 • látkové rolety do oken

  Oblíbené jsou pak zejména předokenní rolety. Nejčastěji jsou venkovní a kromě ochrany proti slunci jsou také dobré proti vloupání.
 • Rolety do oken
 • pneumatiky na prodej

  S koncem zimy a příchodem jara se motoristé ohlížejí po nabídkách pneuservisů, aby byli připraveni koupit nové letní obutí svého vozidla.
 • Pneumatiky
 • srovnání půjček ihned

  Nabídku klasických bankovních úvěrů momentálně převyšuje především nabídka tzv. nebankovních půjček bez registru a potvrzení příjmů.
 • Půjčky ihned
 • plastové vchodové dveře

  Sháníte kvalitní a levné dřevěné vchodové dveře, popřípadě interiérové dveře do bytu či rodinného domu? Poradíme jak vybrat dobře.
 • Vchodové dveře plastové
 • © 2009 Žaluzie - sháníte kvalitní rolety a žaluzie do nových plastových oken včetně montáže odborníky | Ochrana osobních údajů